Pszczoły ciężko pracują by miód z mojej pasieki był wyjątkowy.
Pszczoły ciężko pracują by miód z mojej pasieki był wyjątkowy.

Wyroby z mojej pasieki to produkty pełne natury. Od kilku lat hobbystycznie prowadzę swoją pasiekę. Mieszkam w czystych rejonach wschodniej Polski gdzie powietrze nie zatruwa przemysł, bo go tu niema. Moje miody nie mają sobie równych, ale przecież produktów w które obfita jest pasieka jest wiele więcej.

Najważniejsze z nich to:

Miody Naturalne

Nie mogę przewidzieć pogody na rok wcześniej zatem trudno przewidzieć jak mocno będzie nektarować dany pożytek. Nigdy nie wiem ile i jakiego miodu będę miał w danym roku. Zwykle pierwszym miodem jaki zbieram jest miód rzepakowy. Następnym miodem jest miód akacjowy i lipowy. Czasem udaje mi się zebrać miód gryczany (niestety bardzo rzadko). Na koniec sezony zbieram miód nawłociowy. Miód odwirowany przelewam zanim się skrystalizuje w słoiki 0,9 l i 045 l.

Miody smakowe

Ten rodzaj miodów to miody z mojej pasieki z dodatkiem owoców liofilizowane. Wyrabiam również miody z dodatkiem kakao, kawy, cynamonu lub kurkumy. Oprócz ciekawych walorów smakowych miody te nie krystalizują i zachowują konsystencje łatwą do rozsmarowania.

MIODY Z OSTATNIEGO SEZONU


Świece z wosku pszczelego

Świece wyrabiam z wosku pozyskanego w mojej pasiece. Wykonuje je przez odlew w formie sylikonowej, zwijanie węzy lub w sposób tradycyjny przez wielokrotne zanurzanie knota w roztopionym wosku.

Woskowijki

Ekologiczna odpowiedz na folie i plastikowe pudełka na kanapki. Naturalne płótno zabezpieczone woskiem pszczeli. Świetne do zapakowania drugiego śniadania i wielokrotnego użytku. Do ich wykonania używam tylko i wyłącznie wosku z mojej pasieki.

„Koszyki” prezentowe

Ze wszystkich prezentowanych na mojej stronie wyrobów można skomponować swój własny zestaw prezentowy.

Moja Oferta świąteczna

Przykłady zestawów prezentowych pod choinkę